Soesterkwartier A1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1MIA A310802169867
    2Soesterkwartier A110712156364
    3Antilopen/Lancyr Deelen A410613139383
    4Victum A3940588169
    5De Corvers A21040687387
    6Het Bosch A1921655676
    7Synergo A21011837593
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen A416 - 66 - 79 - 910 - 58 - 5
    2De Corvers A29 - 1011 - 102 - 39 - 79 - 11
    3Het Bosch A17 - 123 - 44 - 105 - 68 - 8
    4MIA A39 - 512 - 813 - 56 - 815 - 12
    5Soesterkwartier A19 - 77 - 64 - 114 - 17 - 6
    6Synergo A28 - 106 - 89 - 107 - 9
    7Victum A318 - 77 - 84 - 511 - 610 - 12
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen A4Leusden
    2De Corvers A2Hilversum
    3Het Bosch A1Meerkerk
    4MIA A3Amersfoort
    5Soesterkwartier A1Amersfoort
    6Synergo A2Utrecht
    7Victum A3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anouk, Daisy, Eline, Floor, Harald, Inez, Mandy, Noor, Puk, Rik, Suzan en Thirza
    Trainer/coach: Eric en Erwin