Soesterkwartier B1

Als je niet kunt spelen, schrijf dan vroegtijdig af (uiterlijk woensdag) bij het wedstrijdsecretariaat! Voor het midweek team is dit uiterlijk maandagavond 20:00 uur!

Wedstrijdsecretariaat Senioren en Jeugd
Jolanda Jaspers, (06) 349 05 120 (bij voorkeur via WhatsApp)

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 24 feb13:00Soesterkwartier B1-Sparta (N) B219849
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 12:30
    Fluiten: Andre
    za 3 mrt13:45De Eemvogels B1-Soesterkwartier B117861
    Plaats: Soest, Sportboulevard De Engh
    Vertrek: 12:45
    Rijders: Fam. Pfrommer, Zonneveld
    za 10 mrt13:00Soesterkwartier B1-Telstar/De Register Makelaar B317975
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 12:30
    Fluiten: Patrick
  • ploegwswgvpudvdt
    1Sparta (N) B210910199250
    2Soesterkwartier B19711156553
    3Victum/War Child B311605128174
    4De Eemvogels B110505105356
    5Revival B11140786663
    6Telstar/De Register Makelaar B3922565365
    7Nova B210001003685
  • ploeg1234567
    1De Eemvogels B13 - 15 - 37 - 105 - 45 - 7
    2Nova B22 - 72 - 114 - 75 - 62 - 10
    3Revival B16 - 39 - 53 - 73 - 45 - 8
    4Soesterkwartier B17 - 68 - 79 - 88 - 4
    5Sparta (N) B29 - 414 - 110 - 610 - 48 - 68 - 6
    6Telstar/De Register Makelaar B33 - 84 - 410 - 106 - 8
    7Victum/War Child B37 - 810 - 77 - 47 - 113 - 912 - 6
  • ploegplaats
    1De Eemvogels B1Soest
    2Nova B2De Bilt
    3Revival B1Terschuur
    4Soesterkwartier B1Amersfoort
    5Sparta (N) B2Nijkerk Gld
    6Telstar/De Register Makelaar B3Hoevelaken
    7Victum/War Child B3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anouk, Daisy, Joram, Marie Chantal, Naomi, Noor, Puk, Suzan en Tessa
    Trainer/coach: Erik en Erwin