Soesterkwartier B1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 12 jan18:45Antilopen/Lancyr Deelen B3-Soesterkwartier B141144
    Plaats: Leusden, Sportcentrum Buiningpark
    Vertrek: 17:45
    Rijders: Dieters, Jansen, Pfrommer
    za 19 jan11:00Soesterkwartier B1-Unitas/Perspectief B341543
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: André
    za 26 jan14:30De Corvers B1-Soesterkwartier B142545
    Plaats: Hilversum, Kerkelanden
    Vertrek: 13:30
    Rijders: van Beek, Hurenkamp, Viëtor
    za 2 feb13:00Synergo B3-Soesterkwartier B148480
    Plaats: Utrecht, Loevenhoutsedijk
    Vertrek: 12:00
    Rijders: Jansen, Reumkens, Zonneveld
    za 16 feb16:10Dindoa B3-Soesterkwartier B141331
    Plaats: Ermelo, Dindoa-hal
    Vertrek: 15:10
    Rijders: van Beek, Dieters, Ruiter
    za 9 mrt12:10Soesterkwartier B1-DWS B242224
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 11:40
    Fluiten: Frank
    za 16 mrt12:10Soesterkwartier B1-Antilopen/Lancyr Deelen B342622
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 11:40
    Fluiten: Patrick
    za 23 mrt16:00Unitas/Perspectief B3-Soesterkwartier B140669
    Plaats: Harderwijk, De Sypel
    Vertrek: 15:00
    Rijders: Hurenkamp, Pfrommer, Viëtor
    za 30 mrt11:00Soesterkwartier B1-De Corvers B142358
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: André
  • ploegwswgvpudvdt
    1DWS B2430163223
    2Unitas/Perspectief B3430162725
    3Soesterkwartier B1320142213
    4Antilopen/Lancyr Deelen B3320142119
    5Synergo B3210121413
    6De Corvers B1300301322
    7Dindoa B3300301125
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen B35 - 49 - 6
    2DWS B29 - 67 - 4
    3De Corvers B11 - 4
    4Dindoa B35 - 6
    5Soesterkwartier B19 - 29 - 4
    6Synergo B310 - 4
    7Unitas/Perspectief B39 - 78 - 12
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen B3Leusden
    2DWS B2Barneveld
    3De Corvers B1Hilversum
    4Dindoa B3Ermelo
    5Soesterkwartier B1Amersfoort
    6Synergo B3Utrecht
    7Unitas/Perspectief B3Harderwijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anouk, Daisy, Eline, Floor, Harald, Inez, Noor, Puk, Rik, Suzan, Thirza
    Trainer/coach: Eric en Erwin