Soesterkwartier B1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 9 mrt12:10Soesterkwartier B1-DWS B242224
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 11:40
    Fluiten: Frank
    za 16 mrt12:10Soesterkwartier B1-Antilopen/Lancyr Deelen B342622
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 11:40
    Fluiten: Patrick
    za 23 mrt16:00Unitas/Perspectief B3-Soesterkwartier B140669
    Plaats: Harderwijk, De Sypel
    Vertrek: 15:00
    Rijders: Reumkens, Pfrommer, Viëtor
    za 30 mrt11:00Soesterkwartier B1-De Corvers B142358
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: André
  • ploegwswgvpudvdt
    1DWS B27601125432
    2Antilopen/Lancyr Deelen B38602125946
    3Unitas/Perspectief B38503105546
    4Soesterkwartier B1740385043
    5Synergo B3840485961
    6De Corvers B1710623657
    7Dindoa B3700702654
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen B35 - 49 - 611 - 47 - 56 - 3
    2DWS B26 - 29 - 67 - 411 - 5
    3De Corvers B14 - 27 - 105 - 71 - 5
    4Dindoa B32 - 57 - 95 - 6
    5Soesterkwartier B19 - 29 - 45 - 4
    6Synergo B39 - 1210 - 412 - 8
    7Unitas/Perspectief B39 - 78 - 1215 - 75 - 3
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen B3Leusden
    2DWS B2Barneveld
    3De Corvers B1Hilversum
    4Dindoa B3Ermelo
    5Soesterkwartier B1Amersfoort
    6Synergo B3Utrecht
    7Unitas/Perspectief B3Harderwijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anouk, Daisy, Eline, Floor, Harald, Inez, Noor, Puk, Rik, Suzan, Thirza
    Trainer/coach: Eric en Erwin