Soesterkwartier B1

Als je niet kunt spelen, schrijf dan vroegtijdig af (uiterlijk woensdag) bij het wedstrijdsecretariaat! Voor het midweek team is dit uiterlijk maandagavond 20:00 uur!

Wedstrijdsecretariaat Senioren en Jeugd
Jolanda Jaspers, (06) 349 05 120 (bij voorkeur via WhatsApp)

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 28 apr12:00Fortissimo B3-Soesterkwartier B146964
    Plaats: Ijsselstein Ut, Sportpark IJsseloever
    Vertrek: 11:00
    Rijders: Fam Dieters, N'Drin
    za 26 mei11:15SGV B1-Soesterkwartier B152549
    Plaats: Culemborg, Sportpark Terweijde
    Vertrek: 10:15
    Rijders: Fam. van Beek, vd Vegte
    za 2 jun12:00Soesterkwartier B1-De Eemvogels B144078
    Plaats: Amersfoort, Veld Soesterkwartier
    Aanwezig: 11:30
    Fluiten: Andre
  • ploegwswgvpudvdt
    1SGV B1220041811
    2Soesterkwartier B1220042016
    3Fortissimo B3320143624
    4Dalto/Klaverblad Verzekeringen B4210121513
    5Tweemaal Zes B2310222425
    6Victum/War Child B320020816
    7De Eemvogels B1200201228
  • ploeg1234567
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen B46 - 8
    2De Eemvogels B15 - 9
    3Fortissimo B319 - 7
    4SGV B111 - 97 - 2
    5Soesterkwartier B111 - 10
    6Tweemaal Zes B26 - 8
    7Victum/War Child B36 - 9
  • ploegplaats
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen B4Driebergen
    2De Eemvogels B1Soest
    3Fortissimo B3Ijsselstein Ut
    4SGV B1Culemborg
    5Soesterkwartier B1Amersfoort
    6Tweemaal Zes B2Maartensdijk
    7Victum/War Child B3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anouk, Daisy, Marie Chantal, Naomi, Noor, Puk, Suzan en Tessa
    Trainer/coach: Erik en Erwin