Soesterkwartier B2

Als je niet kunt spelen, schrijf dan vroegtijdig af (uiterlijk woensdag) bij het wedstrijdsecretariaat! Voor het midweek team is dit uiterlijk maandagavond 20:00 uur!

Wedstrijdsecretariaat Senioren en Jeugd
Jolanda Jaspers, (06) 349 05 120 (bij voorkeur via WhatsApp)

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 24 feb12:00Soesterkwartier B2-Huizen B219814
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 11:15
    Fluiten: Patrick
    za 10 mrt12:00Soesterkwartier B2-Dindoa B317947
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 11:15
    Fluiten: Andre
  • ploegwswgvpudvdt
    1Huizen B29900186632
    2Dalto/Klaverblad Verzekeringen B4108111710950
    3De Corvers B111713159652
    4Dindoa B31040685775
    5Sparta (N) B31021753858
    6Soesterkwartier B21021753763
    7Antilopen/Lancyr Deelen B31010922598
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen B34 - 142 - 40 - 124 - 85 - 3
    2Dalto/Klaverblad Verzekeringen B423 - 26 - 611 - 59 - 2
    3De Corvers B115 - 19 - 1214 - 64 - 58 - 19 - 4
    4Dindoa B312 - 44 - 106 - 103 - 88 - 6
    5Huizen B28 - 64 - 210 - 63 - 27 - 2
    6Soesterkwartier B25 - 25 - 82 - 113 - 3
    7Sparta (N) B32 - 15 - 105 - 80 - 37 - 97 - 3
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen B3Leusden
    2Dalto/Klaverblad Verzekeringen B4Driebergen-Rijsenburg
    3De Corvers B1Hilversum
    4Dindoa B3Ermelo
    5Huizen B2Huizen
    6Soesterkwartier B2Amersfoort
    7Sparta (N) B3Nijkerk Gld
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Eline, Floor, Inez, Lea, Lisette, Mandy, Mirjam, Naomi, Noah en Thirza
    Trainer/coach: Frank en Ron