Soesterkwartier B2

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 12 jan13:00MIA B3-Soesterkwartier B241150
    Plaats: Amersfoort, Fit Academie Bokkeduinen
    Vertrek: 12:00
    Rijders: Eigen vervoer
    za 26 jan11:15RDZ B2-Soesterkwartier B242533
    Plaats: Zeist, Dijnselburg
    Vertrek: 10:15
    Rijders: van den Akker, Mul, de Waal
    za 2 feb13:00De Eemvogels B1-Soesterkwartier B240951
    Plaats: Soest, Sportboulevard De Engh
    Vertrek: 12:00
    Rijders: IJzelendoorn, Ruiter, de Waal
    za 9 feb11:00Soesterkwartier B2-RDZ B242331
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: André
    za 16 feb12:10Victum B3-Soesterkwartier B241328
    Plaats: Houten, Weteringhoek
    Vertrek: 11:10
    Rijders: van den Akker, Mul, de Wit
    za 9 mrt11:00Soesterkwartier B2-SKF B540569
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: Patrick
    za 16 mrt11:00Soesterkwartier B2-MIA B342595
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: André
    za 30 mrt12:10Soesterkwartier B2-Synergo B442197
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 11:40
    Fluiten: Patrick
  • ploegwswgvpudvdt
    1Soesterkwartier B2431073512
    2De Eemvogels B1321052910
    3RDZ B222004238
    4MIA B3210121116
    5SKF B5310221634
    6Synergo B4300301224
    7Victum B330030830
  • ploeg1234567
    1De Eemvogels B117 - 59 - 2
    2MIA B33 - 138 - 3
    3RDZ B2
    4SKF B52 - 14
    5Soesterkwartier B23 - 312 - 3
    6Synergo B45 - 104 - 6
    7Victum B33 - 9
  • ploegplaats
    1De Eemvogels B1Soest
    2MIA B3Amersfoort
    3RDZ B2Zeist
    4SKF B5Veenendaal
    5Soesterkwartier B2Amersfoort
    6Synergo B4Utrecht
    7Victum B3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Annelot, Iris D., Lea, Lisette, Mandy, Mirjam, Naomi, Vera, Willemijn
    Trainer/coach: Marco en Ron