Soesterkwartier B2

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 9 mrt11:00Soesterkwartier B2-SKF B540569
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: Patrick
    za 16 mrt11:00Soesterkwartier B2-MIA B342595
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: Andr├ę
    za 30 mrt12:10Soesterkwartier B2-Synergo B442197
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 11:40
    Fluiten: Patrick
  • ploegwswgvpudvdt
    1RDZ B288001612331
    2De Eemvogels B18521126736
    3Soesterkwartier B2841395741
    4MIA B3732284443
    5Synergo B4821554469
    6SKF B5610522679
    7Victum B3700702284
  • ploeg1234567
    1De Eemvogels B16 - 617 - 56 - 59 - 2
    2MIA B33 - 131 - 78 - 39 - 7
    3RDZ B211 - 314 - 521 - 422 - 3
    4SKF B52 - 123 - 242 - 14
    5Soesterkwartier B23 - 35 - 812 - 3
    6Synergo B43 - 115 - 55 - 109 - 54 - 6
    7Victum B31 - 123 - 93 - 11
  • ploegplaats
    1De Eemvogels B1Soest
    2MIA B3Amersfoort
    3RDZ B2Zeist
    4SKF B5Veenendaal
    5Soesterkwartier B2Amersfoort
    6Synergo B4Utrecht
    7Victum B3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Annelot, Iris D., Lea, Lisette, Mandy, Mirjam, Naomi, Vera, Willemijn
    Trainer/coach: Marco en Ron