Soesterkwartier C1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 1 feb12:15Victum C3-Soesterkwartier C122089
    Plaats: Houten, Weteringhoek
    Vertrek: 11:15
    Rijders: Fam. Vader, Fam. Schuit, Fam. Van Dorst
    za 8 feb10:10Soesterkwartier C1-HKC (U) C123685
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:40
    Fluiten: Ron
    za 15 feb15:50Midlandia C2-Soesterkwartier C122604
    Plaats: Bunnik, De Tol
    Vertrek: 14:50
    Rijders: Fam. Dekker, Fam. Verbraeken, Fam. Jonkman
    za 7 mrt10:10Soesterkwartier C1-De Corvers C223728
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:40
    Fluiten: Ron
    za 14 mrt10:30KCD C1-Soesterkwartier C122639
    Plaats: Doorn, Steinheim
    Vertrek: 09:30
    Rijders: Fam. Dekker, Fam. Schuit, Fam. Ruiter
    za 21 mrt10:10Soesterkwartier C1-Fortissimo C323546
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:40
    Fluiten: Kees
  • ploegwswgvpudvdt
    1KCD C1550010657
    2Midlandia C244008374
    3HKC (U) C1621352351
    4Fortissimo C3411231721
    5Victum C3511331432
    6Soesterkwartier C160333934
    7De Corvers C240222925
  • ploeg1234567
    1De Corvers C20 - 61 - 1
    2Fortissimo C31 - 93 - 38 - 3
    3HKC (U) C15 - 56 - 51 - 207 - 1
    4KCD C113 - 311 - 2
    5Midlandia C216 - 1
    6Soesterkwartier C10 - 121 - 83 - 3
    7Victum C34 - 32 - 7
  • ploegplaats
    1De Corvers C2Hilversum
    2Fortissimo C3Ijsselstein Ut
    3HKC (U) C1Utrecht
    4KCD C1Doorn
    5Midlandia C2Bunnik
    6Soesterkwartier C1Amersfoort
    7Victum C3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Cecillia, Connor, Esmee, Fransisca, Hanna, Hannah, Iris, Linde, Noa en Sanne
    Trainer/coach: Corrie en Patrick