Soesterkwartier C1

Als je niet kunt spelen, schrijf dan vroegtijdig af (uiterlijk woensdag) bij het wedstrijdsecretariaat! Voor het midweek team is dit uiterlijk maandagavond 20:00 uur!

Wedstrijdsecretariaat Senioren en Jeugd
Jolanda Jaspers, (06) 349 05 120 (bij voorkeur via WhatsApp)

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 24 feb11:00Soesterkwartier C1-Spirit C325208
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: Frank
    za 10 mrt11:00Soesterkwartier C1-Unitas/Perspectief C323057
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 10:30
    Fluiten: Ron
  • ploegwswgvpudvdt
    1DWS C1101000208326
    2De Meeuwen C39702146032
    3Unitas/Perspectief C310703146737
    4Antilopen/Lancyr Deelen C310505105448
    5Spirit C31040684159
    6Soesterkwartier C11020843861
    7Dindoa C411001101292
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen C36 - 107 - 36 - 38 - 9
    2DWS C17 - 55 - 313 - 16 - 28 - 14 - 2
    3De Meeuwen C34 - 18 - 211 - 47 - 6
    4Dindoa C40 - 30 - 121 - 81 - 62 - 61 - 9
    5Soesterkwartier C12 - 63 - 85 - 611 - 2
    6Spirit C33 - 83 - 98 - 03 - 23 - 4
    7Unitas/Perspectief C37 - 43 - 105 - 49 - 115 - 27 - 1
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen C3Leusden
    2DWS C1Kootwijkerbroek
    3De Meeuwen C3Putten
    4Dindoa C4Ermelo
    5Soesterkwartier C1Amersfoort
    6Spirit C3Voorthuizen
    7Unitas/Perspectief C3Harderwijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Annelot, Brian, Harald, Iris, Janique, Rik, Tirza, Vera en Willemijn
    Trainer/coach: Marco en Patrick