Soesterkwartier C1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1KCD C199001811919
    2Midlandia C29711157928
    3HKC (U) C11041594490
    4Fortissimo C3832384344
    5Victum C3931573754
    6Soesterkwartier C11013651660
    7De Corvers C2902722063
  • ploeg1234567
    1De Corvers C23 - 72 - 120 - 61 - 1
    2Fortissimo C311 - 21 - 93 - 38 - 3
    3HKC (U) C15 - 56 - 51 - 204 - 107 - 110 - 7
    4KCD C113 - 312 - 221 - 211 - 2
    5Midlandia C26 - 616 - 16 - 912 - 18 - 4
    6Soesterkwartier C13 - 21 - 50 - 121 - 83 - 3
    7Victum C35 - 24 - 32 - 77 - 2
  • ploegplaats
    1De Corvers C2Hilversum
    2Fortissimo C3Ijsselstein Ut
    3HKC (U) C1Utrecht
    4KCD C1Doorn
    5Midlandia C2Bunnik
    6Soesterkwartier C1Amersfoort
    7Victum C3Houten
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Cecillia, Connor, Esmee, Fransisca, Hanna, Hannah, Iris, Linde, Noa en Sanne
    Trainer/coach: Corrie en Patrick