Soesterkwartier D1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1Het Bosch D277001412722
    2Soesterkwartier D17502106029
    3Hemur Enge D2840486072
    4KCD D18404868119
    5SGV D2720544686
    6DWS D1700702962
  • ploeg123456
    1DWS D17 - 90 - 117 - 115 - 10
    2Hemur Enge D29 - 57 - 116 - 5
    3Het Bosch D218 - 225 - 1
    4KCD D118 - 132 - 2714 - 104 - 9
    5SGV D26 - 41 - 115 - 2811 - 133 - 11
    6Soesterkwartier D16 - 17 - 35 - 717 - 5
  • ploegplaats
    1DWS D1Kootwijkerbroek
    2Hemur Enge D2Amerongen
    3Het Bosch D2Lexmond
    4KCD D1Doorn
    5SGV D2Culemborg
    6Soesterkwartier D1Amersfoort
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Duncan, Lars, Liedewij en Naomy
    Trainer/coach: Ron