Soesterkwartier D1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 22 dec10:00Sparta (N) D4-Soesterkwartier D136997
    za 12 jan11:00MIA D4-Soesterkwartier D135303
    Plaats: Amersfoort, Fit Academie Bokkeduinen
    Vertrek: 10:00
    Rijders: Eigen vervoer
    za 26 jan15:30De Corvers D1-Soesterkwartier D137050
    Plaats: Hilversum, Kerkelanden
    Vertrek: 14:30
    Rijders: Ruiter, Schuit, Verbraeken
    za 2 feb11:00Exakwa D5-Soesterkwartier D134998
    Plaats: Lelystad, Sportcentrum De Koploper
    Vertrek: 10:00
    Rijders: van Dorst, Jonkman, Wernsen
    za 9 feb10:00Soesterkwartier D1-Revival D234594
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Kees
    za 16 feb10:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3-Soesterkwartier D135539
    Plaats: Driebergen-Rijsenburg, Hoenderdaal
    Vertrek: 09:05
    Rijders: Dekker, Schuit, Vader
    za 9 mrt10:00Soesterkwartier D1-Sparta (N) D436667
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Daisy
    za 16 mrt10:00Soesterkwartier D1-MIA D437201
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Eline
    za 23 mrt10:30Sparta (N) D4-Soesterkwartier D136997
    Plaats: Nijkerk Gld, Strijland
    Vertrek: 09:30
    Rijders: Dekker, van der Haas, Ruiter
    za 30 mrt10:00Soesterkwartier D1-De Corvers D136847
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Kees
  • ploegwswgvpudvdt
    1Exakwa D533006158
    2Soesterkwartier D1320142214
    3Sparta (N) D42110397
    4Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3310221510
    5De Corvers D11010155
    6MIA D41001024
    7Revival D230030525
  • ploeg1234567
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen D310 - 1
    2De Corvers D1
    3Exakwa D53 - 15 - 1
    4MIA D42 - 4
    5Revival D23 - 10
    6Soesterkwartier D16 - 46 - 7
    7Sparta (N) D45 - 5
  • ploegplaats
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3Driebergen-Rijsenburg
    2De Corvers D1Hilversum
    3Exakwa D5Lelystad
    4MIA D4Amersfoort
    5Revival D2Barneveld
    6Soesterkwartier D1Amersfoort
    7Sparta (N) D4Nijkerk Gld
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Aisha, Cecillia, Connor, Esmee, Francisca, Hannah, Iris J., Joanny, Linde, Noa, Sanne
    Trainer/coach: Corrie en Patrick