Soesterkwartier D1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 7 mrt09:00Soesterkwartier D1-Het Bosch D236403
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Daisy
    za 14 mrt11:00Het Bosch D2-Soesterkwartier D136399
    Plaats: Meerkerk, Het Bosch
    Vertrek: 9:45
    Rijders: Van Dijkhuizen, Alderlieste
    za 21 mrt09:00Soesterkwartier D1-SGV D236406
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Daisy
    za 28 mrt10:00DWS D1-Soesterkwartier D136470
    Plaats: Kootwijkerbroek, 't Kamphuis
    Vertrek: 09:00
    Rijders: Van Dijkhuizen, Alderlieste
  • ploegwswgvpudvdt
    1Het Bosch D266001212017
    2Soesterkwartier D16501105522
    3Hemur Enge D2840486575
    4SGV D2620443572
    5KCD D1620444198
    6DWS D1600602153
  • ploeg123456
    1DWS D10 - 117 - 115 - 10
    2Hemur Enge D29 - 57 - 1114 - 106 - 5
    3Het Bosch D218 - 225 - 1
    4KCD D118 - 132 - 274 - 9
    5SGV D26 - 31 - 115 - 283 - 11
    6Soesterkwartier D16 - 17 - 317 - 5
  • ploegplaats
    1DWS D1Kootwijkerbroek
    2Hemur Enge D2Amerongen
    3Het Bosch D2Meerkerk
    4KCD D1Doorn
    5SGV D2Culemborg
    6Soesterkwartier D1Amersfoort
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Duncan, Lars, Liedewij en Naomy
    Trainer/coach: Ron