Soesterkwartier D1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 9 mrt10:00Soesterkwartier D1-Sparta (N) D436667
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Daisy
    za 16 mrt10:00Soesterkwartier D1-MIA D437201
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Eline
    za 23 mrt10:30Sparta (N) D4-Soesterkwartier D136997
    Plaats: Nijkerk Gld, Strijland
    Vertrek: 09:30
    Rijders: Dekker, van der Haas, Ruiter
    za 30 mrt10:00Soesterkwartier D1-De Corvers D136847
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 09:30
    Fluiten: Kees
  • ploegwswgvpudvdt
    1De Corvers D17511113418
    2Soesterkwartier D17502104124
    3Dalto/Klaverblad Verzekeringen D38503105831
    4Exakwa D58503104225
    5Sparta (N) D4731372647
    6Revival D2811632251
    7MIA D4701611845
  • ploeg1234567
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen D38 - 310 - 114 - 2
    2De Corvers D15 - 34 - 16 - 25 - 1
    3Exakwa D53 - 18 - 25 - 11 - 2
    4MIA D46 - 102 - 62 - 102 - 4
    5Revival D25 - 84 - 32 - 23 - 10
    6Soesterkwartier D16 - 46 - 75 - 1
    7Sparta (N) D45 - 51 - 145 - 28 - 5
  • ploegplaats
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3Driebergen-Rijsenburg
    2De Corvers D1Hilversum
    3Exakwa D5Lelystad
    4MIA D4Amersfoort
    5Revival D2Barneveld
    6Soesterkwartier D1Amersfoort
    7Sparta (N) D4Nijkerk Gld
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Aisha, Cecillia, Connor, Esmee, Francisca, Hannah, Iris J., Joanny, Linde, Noa, Sanne
    Trainer/coach: Corrie en Patrick