Soesterkwartier E1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 14 dec15:15Viking E1-Soesterkwartier E128618
    Plaats: Wijk Bij Duurstede, Marienhoeve West
    Vertrek: 14:15
    Rijders: Fam. Praagman, Fam. Den Elzen
    za 11 jan09:00Soesterkwartier E1-RDZ E427776
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Puk
    za 25 jan09:00Soesterkwartier E1-MIA E831160
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Thirza
    za 1 feb10:05Wageningen E6-Soesterkwartier E129198
    Plaats: Wageningen, Het Binnenveld
    Vertrek: 09:05
    Rijders: Fam. Den Elzen, Fam. Van der Kant
    za 8 feb09:00Soesterkwartier E1-Dalto/Klaverblad Verzekeringen E639425
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Anouk
    za 15 feb09:00SKF E7-Soesterkwartier E139413
    Plaats: Veenendaal, SKF-hal
    Vertrek: 08:00
    Rijders: Fam. Praagman, Fam. Spijker
    za 22 feb09:00MIA E8-Soesterkwartier E129997
    Plaats: Amersfoort, Fit Academie Bokkeduinen
    Vertrek: 08:00
    Rijders: Op eigen gelegenheid
    za 7 mrt09:00Soesterkwartier E1-Viking E132328
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Floor
    za 14 mrt11:30RDZ E4-Soesterkwartier E130270
    Plaats: Zeist, Dijnselburg
    Vertrek: 10:30
    Rijders: Fam. Den Elzen, Fam. Van der Kant
  • ploegwswgvpudvdt
    1Soesterkwartier E132105234
    2Viking E122004182
    3Dalto/Klaverblad Verzekeringen E632014913
    4Wageningen E6311131710
    5MIA E821012815
    6RDZ E420020213
    7SKF E730030626
  • ploeg1234567
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen E65 - 11 - 10
    2MIA E87 - 5
    3RDZ E41 - 8
    4SKF E72 - 3
    5Soesterkwartier E112 - 21 - 1
    6Viking E110 - 1
    7Wageningen E611 - 2
  • ploegplaats
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen E6Driebergen-Rijsenburg
    2MIA E8Amersfoort
    3RDZ E4Zeist
    4SKF E7Veenendaal
    5Soesterkwartier E1Amersfoort
    6Viking E1Wijk Bij Duurstede
    7Wageningen E6Wageningen
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anna, Rana, Stan en Suze
    Trainer/coach: Kees