Soesterkwartier E1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1Viking E19900187012
    2Wageningen E610613136031
    3Dalto/Klaverblad Verzekeringen E610523124943
    4Soesterkwartier E111524126643
    5MIA E811425103759
    6SKF E71020842263
    7RDZ E490181861
  • ploeg1234567
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen E65 - 113 - 21 - 100 - 76 - 1
    2MIA E83 - 38 - 06 - 14 - 90 - 127 - 5
    3RDZ E41 - 132 - 21 - 82 - 7
    4SKF E72 - 33 - 42 - 02 - 14 - 8
    5Soesterkwartier E15 - 57 - 211 - 112 - 24 - 61 - 1
    6Viking E110 - 15 - 05 - 211 - 3
    7Wageningen E611 - 07 - 011 - 28 - 31 - 6
  • ploegplaats
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen E6Driebergen-Rijsenburg
    2MIA E8Amersfoort
    3RDZ E4Zeist
    4SKF E7Veenendaal
    5Soesterkwartier E1Amersfoort
    6Viking E1Wijk Bij Duurstede
    7Wageningen E6Wageningen
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Anna, Rana, Stan en Suze
    Trainer/coach: Kees