Soesterkwartier E1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 9 mrt09:00Soesterkwartier E1-Sparta (N) E432551
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Anouk
    za 16 mrt09:00Soesterkwartier E1-Unitas/Perspectief E533335
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Puk
    za 30 mrt09:00Soesterkwartier E1-De Meeuwen E432809
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Floor
  • ploegwswgvpudvdt
    1Antilopen/Lancyr Deelen E28800169137
    2Unitas/Perspectief E5732286448
    3SKF E5840485559
    4Sparta (N) E4832384453
    5De Meeuwen E4731376661
    6Soesterkwartier E1821554865
    7Spirit E3802623075
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen E27 - 511 - 112 - 2
    2De Meeuwen E47 - 124 - 116 - 918 - 4
    3SKF E59 - 107 - 106 - 54 - 16
    4Soesterkwartier E11 - 168 - 1112 - 5
    5Sparta (N) E48 - 82 - 66 - 16 - 56 - 10
    6Spirit E32 - 91 - 78 - 83 - 3
    7Unitas/Perspectief E510 - 1410 - 139 - 26 - 6
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen E2Leusden
    2De Meeuwen E4Putten
    3SKF E5Veenendaal
    4Soesterkwartier E1Amersfoort
    5Sparta (N) E4Nijkerk Gld
    6Spirit E3Voorthuizen
    7Unitas/Perspectief E5Harderwijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Duncan, Lars, Liedewij, Mylan, Tijn
    Trainer/coach: Kees