Soesterkwartier E1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 12 jan10:00Spirit E3-Soesterkwartier E129826
    Plaats: Voorthuizen, 't Trefpunt
    Vertrek: 09:00
    Rijders: van der Haas, Alderlieste
    za 26 jan09:30Unitas/Perspectief E5-Soesterkwartier E130295
    Plaats: Harderwijk, De Sypel
    Vertrek: 08:30
    Rijders: van Dijkhuizen, van der Haas
    za 2 feb10:00De Meeuwen E4-Soesterkwartier E133164
    Plaats: Putten, Meeuwen-hal
    Vertrek: 09:00
    Rijders: Alderlieste, van Dijkhuizen
    za 9 feb09:00Soesterkwartier E1-SKF E529119
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Thirza
    za 16 feb10:00Antilopen/Lancyr Deelen E2-Soesterkwartier E130687
    Plaats: Leusden, Sportcentrum Buiningpark
    Vertrek: 09:00
    Rijders: van der Haas, Alderlieste
    za 9 mrt09:00Soesterkwartier E1-Sparta (N) E432551
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Anouk
    za 16 mrt09:00Soesterkwartier E1-Unitas/Perspectief E533335
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Puk
    za 30 mrt09:00Soesterkwartier E1-De Meeuwen E432809
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Floor
  • ploegwswgvpudvdt
    1Antilopen/Lancyr Deelen E233006328
    2SKF E5320141813
    3Sparta (N) E4312042015
    4De Meeuwen E4211032118
    5Soesterkwartier E1410321933
    6Unitas/Perspectief E5201111619
    7Spirit E330030828
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen E27 - 5
    2De Meeuwen E4
    3SKF E56 - 5
    4Soesterkwartier E11 - 1612 - 5
    5Sparta (N) E48 - 86 - 1
    6Spirit E32 - 91 - 7
    7Unitas/Perspectief E510 - 136 - 6
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen E2Leusden
    2De Meeuwen E4Putten
    3SKF E5Veenendaal
    4Soesterkwartier E1Amersfoort
    5Sparta (N) E4Nijkerk Gld
    6Spirit E3Voorthuizen
    7Unitas/Perspectief E5Harderwijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Duncan, Lars, Liedewij, Mylan, Tijn
    Trainer/coach: Kees