Soesterkwartier E1

Als je niet kunt spelen, schrijf dan vroegtijdig af (uiterlijk woensdag) bij het wedstrijdsecretariaat! Voor het midweek team is dit uiterlijk maandagavond 20:00 uur!

Wedstrijdsecretariaat Senioren en Jeugd
Jolanda Jaspers, (06) 349 05 120 (bij voorkeur via WhatsApp)

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 24 feb09:00Soesterkwartier E1-Antilopen/Lancyr Deelen E436552
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Joram
    za 3 mrt10:00De Meeuwen E5-Soesterkwartier E132580
    Plaats: Putten, Meeuwen-hal
    Vertrek: 09:00
    Rijders: Fam. Wernsen, Kees
    za 10 mrt09:00Soesterkwartier E1-SKF E632851
    Plaats: Amersfoort, Schuilenburg
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Suzan
  • ploegwswgvpudvdt
    1DVO/Accountor E51110012018953
    2ODIK E2118121714946
    3MIA E2107121510550
    4De Meeuwen E510415976102
    5Antilopen/Lancyr Deelen E4922563691
    6Soesterkwartier E19108225102
    7SKF E610019133169
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen E45 - 180 - 197 - 73 - 2
    2DVO/Accountor E515 - 124 - 77 - 55 - 726 - 418 - 1
    3De Meeuwen E54 - 45 - 214 - 1412 - 1
    4MIA E210 - 77 - 129 - 14 - 421 - 58 - 1
    5ODIK E212 - 48 - 918 - 49 - 1222 - 418 - 2
    6SKF E64 - 53 - 333 - 111 - 221 - 10
    7Soesterkwartier E15 - 193 - 100 - 151 - 10
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen E4Leusden
    2DVO/Accountor E5Bennekom
    3De Meeuwen E5Putten
    4MIA E2Amersfoort
    5ODIK E2Barneveld
    6SKF E6Veenendaal
    7Soesterkwartier E1Amersfoort
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Connor, Francisca, Hannah, Iris, Noa en Sanne
    Trainer/coach: Kees