Soesterkwartier F1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    za 30 mrt09:00Soesterkwartier F1-Antilopen/Lancyr Deelen F128271
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 08:30
    Fluiten: Harald
  • ploegwswgvpudvdt
    1ODIK F2109011813242
    2Spirit F2107121511985
    3Telstar/de Register Makelaar F210613139572
    4Antilopen/Lancyr Deelen F110415911586
    5Soesterkwartier F1114169106138
    6MIA F411308668129
    7Tweemaal Zes F210109261144
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen F112 - 03 - 620 - 613 - 96 - 622 - 7
    2MIA F43 - 1210 - 126 - 106 - 129 - 7
    3ODIK F210 - 822 - 324 - 45 - 721 - 2
    4Soesterkwartier F17 - 114 - 811 - 1213 - 1113 - 12
    5Spirit F214 - 1224 - 56 - 1114 - 1410 - 5
    6Telstar/de Register Makelaar F213 - 79 - 59 - 66 - 917 - 5
    7Tweemaal Zes F215 - 122 - 102 - 137 - 162 - 11
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen F1Leusden
    2MIA F4Amersfoort
    3ODIK F2Barneveld
    4Soesterkwartier F1Amersfoort
    5Spirit F2Voorthuizen
    6Telstar/de Register Makelaar F2Hoevelaken
    7Tweemaal Zes F2Maartensdijk
  • Soesterkwartier F1

    Spelers: Koen, Leroy, Quinn, Stan
    Trainer/coach: Suzan en Wouter