Soesterkwartier F1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1SDO/BlijWerkt F110802168552
    2Soesterkwartier F19504106553
    3Tweemaal Zes F29504108380
    4Atlantis F110505108468
    5Luno F1940584962
    6OVVO/De Kroon F1930665279
    7KVA F11030764569
  • ploeg1234567
    1Atlantis F111 - 56 - 73 - 67 - 67 - 8
    2KVA F11 - 54 - 21 - 45 - 48 - 11
    3Luno F18 - 77 - 82 - 95 - 2
    4OVVO/De Kroon F110 - 172 - 67 - 46 - 96 - 4
    5SDO/BlijWerkt F19 - 816 - 46 - 45 - 9
    6Soesterkwartier F17 - 611 - 48 - 68 - 715 - 7
    7Tweemaal Zes F28 - 137 - 58 - 1018 - 37 - 14
  • ploegplaats
    1Atlantis F1Mijdrecht
    2KVA F1Amstelveen
    3Luno F1Linschoten
    4OVVO/De Kroon F1Maarssen
    5SDO/BlijWerkt F1Kamerik
    6Soesterkwartier F1Amersfoort
    7Tweemaal Zes F2Maartensdijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers: Jayden, Jeffrey, Koen en Stijn
    Trainer/coach: Eline en Suzan