Soesterkwartier MW1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
    wo 19 dec20:00Spirit MW1-Soesterkwartier MW149253
    Plaats: Voorthuizen, Veluwehal
    Vertrek: 19:00
    Rijders:
    wo 9 jan21:15De Meeuwen MW2-Soesterkwartier MW148795
    Plaats: Putten, Meeuwen-hal
    Vertrek: 20:15
    Rijders:
    do 17 jan20:00Soesterkwartier MW1-ODIK MW148924
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 19:30
    Fluiten: André
    wo 30 jan19:00DWS MW1-Soesterkwartier MW148717
    Plaats: Barneveld, Veluwehal
    Vertrek: 18:00
    Rijders:
    do 7 feb20:00Soesterkwartier MW1-Revival MW148582
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 19:30
    Fluiten: André
    di 12 feb21:30MIA MW1-Soesterkwartier MW148853
    Plaats: Amersfoort, Fit Academie Bokkeduinen
    Vertrek: 20:30
    Rijders:
    do 7 mrt20:00Soesterkwartier MW1-Spirit MW149155
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 19:30
    Fluiten: André
    do 14 mrt20:00Soesterkwartier MW1-De Meeuwen MW249293
    Plaats: Amersfoort, Midland
    Aanwezig: 19:30
    Fluiten: André
    wo 20 mrt19:00ODIK MW1-Soesterkwartier MW148612
    Plaats: Barneveld, Veluwehal
    Vertrek: 18:00
    Rijders:
  • ploegwswgvpudvdt
    1Revival MW1330063322
    2DWS MW1220042421
    3ODIK MW1210123224
    4De Meeuwen MW2210122532
    5MIA MW110010913
    6Soesterkwartier MW1200201419
    7Spirit MW1200202026
  • ploeg1234567
    1DWS MW115 - 14
    2De Meeuwen MW216 - 14
    3MIA MW19 - 13
    4ODIK MW118 - 9
    5Revival MW110 - 7
    6Soesterkwartier MW17 - 9
    7Spirit MW16 - 10
  • ploegplaats
    1DWS MW1Barneveld
    2De Meeuwen MW2Putten
    3MIA MW1Amersfoort
    4ODIK MW1Barneveld
    5Revival MW1Barneveld
    6Soesterkwartier MW1Amersfoort
    7Spirit MW1Voorthuizen
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers:
    Trainer/coach: