Soesterkwartier MW1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1Tweemaal Zes MW11010002015178
    2Antilopen/Lancyr Deelen MW1107031413699
    3HKC (U) MW110505108694
    4DOS (W) MW11041599596
    5RDZ MW1114078104133
    6EKVA MW111308695124
    7Soesterkwartier MW110217577120
  • ploeg1234567
    1Antilopen/Lancyr Deelen MW117 - 1116 - 416 - 1021 - 810 - 18
    2DOS (W) MW113 - 88 - 109 - 59 - 97 - 17
    3EKVA MW113 - 1112 - 113 - 77 - 119 - 108 - 17
    4HKC (U) MW14 - 113 - 913 - 912 - 82 - 8
    5RDZ MW16 - 129 - 810 - 920 - 98 - 23
    6Soesterkwartier MW16 - 166 - 105 - 129 - 149 - 8
    7Tweemaal Zes MW119 - 613 - 1013 - 1113 - 1010 - 6
  • ploegplaats
    1Antilopen/Lancyr Deelen MW1Leusden
    2DOS (W) MW1Maartensdijk
    3EKVA MW1Almere
    4HKC (U) MW1Utrecht
    5RDZ MW1Zeist
    6Soesterkwartier MW1Amersfoort
    7Tweemaal Zes MW1Maartensdijk
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers:
    Trainer/coach: