Soesterkwartier MW1

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Wim Ruiter. Kun je een wedstrijd niet spelen, schrijf dan tijdig af bij Wim, bij voorkeur via WhatsApp. De jeugd teams dienen uiterlijk op woensdag af te schrijven.

Wim Ruiter (06) 125 53 315

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts (06) 229 85 224

  • datumaanvangwedstrijdwsnum
  • ploegwswgvpudvdt
    1Revival MW11110012016496
    2ODIK MW11090118186107
    3DWS MW11060412131131
    4MIA MW11150610127137
    5Spirit MW1114078114152
    6De Meeuwen MW2103076109160
    7Soesterkwartier MW1110011088136
  • ploeg1234567
    1DWS MW120 - 1013 - 1215 - 1410 - 1310 - 9
    2De Meeuwen MW210 - 1411 - 3010 - 1414 - 1316 - 14
    3MIA MW110 - 1310 - 169 - 1317 - 1114 - 11
    4ODIK MW120 - 1818 - 914 - 316 - 1524 - 12
    5Revival MW123 - 1316 - 418 - 910 - 722 - 7
    6Soesterkwartier MW17 - 97 - 137 - 149 - 185 - 105 - 12
    7Spirit MW113 - 1014 - 1211 - 155 - 166 - 109 - 8
  • ploegplaats
    1DWS MW1Barneveld
    2De Meeuwen MW2Putten
    3MIA MW1Amersfoort
    4ODIK MW1Barneveld
    5Revival MW1Barneveld
    6Soesterkwartier MW1Amersfoort
    7Spirit MW1Voorthuizen
  • Er is nog geen teamfoto beschikbaar.

    Spelers:
    Trainer/coach: