Wedstrijdoverzicht

Het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd is in handen van Alice Wolthuis en Marco van Dijkhuizen, waarbij Alice het eerste aanspreekpunt is. Als je een keer niet kunt spelen of je ouders een keer niet kunnen rijden, meld je dan uiterlijk woensdag af bij Alice, bij voorkeur via WhatsApp.

Alice Wolthuis
(06) 374 73 547

Het wedstrijdsecretariaat voor de senioren is tijdelijk in handen van Erwin Geurts. Als je niet kunt spelen, Schrijf dan uiterlijk maandagavond af.

Erwin Geurts
(06) 229 85 224



zaterdag 7 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:45Antilopen/Lancyr Deelen A4-Soesterkwartier A12413
10:00De Meeuwen E5-Soesterkwartier E18031
10:00Wageningen F1-Soesterkwartier F112377
11:30Unitas/Perspectief D5-Soesterkwartier D111528
13:30Exakwa C5-Soesterkwartier C14639

donderdag 12 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
20:20Soesterkwartier MW1-Wageningen MW11748

zaterdag 14 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:00Soesterkwartier F1-DVO/Accountor F112378
09:30Soesterkwartier D1-Sparta (N) D511530
10:30Soesterkwartier E1-Wolderwijd E18405
10:45Soesterkwartier C1-EKVA C34879
12:00Soesterkwartier A1-Revival A12660

woensdag 18 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
20:15MIA MW1-Soesterkwartier MW11891

zaterdag 21 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:30Woudenberg F1-Soesterkwartier F112384
10:00Telstar/dé Register Makelaar E3-Soesterkwartier E18711
12:00KCD D1-Soesterkwartier D17722
12:30De Corvers C2-Soesterkwartier C15148
12:45Telstar/dé Register Makelaar A3-Soesterkwartier A12772

donderdag 26 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
20:20Soesterkwartier MW1-Zetten MW11920

zaterdag 28 september

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:00Soesterkwartier F1-Animo F112379
09:30Soesterkwartier D1-KCD D111532
10:30Soesterkwartier E1-Telstar/dé Register Makelaar E39161
10:45Soesterkwartier C1-De Corvers C25327
12:00Soesterkwartier A1-Telstar/dé Register Makelaar A33020

woensdag 2 oktober

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
19:30Zetten MW1-Soesterkwartier MW12023

zaterdag 5 oktober

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:00Soesterkwartier F1-Tiel '72 F112380
09:30Soesterkwartier D1-Unitas/Perspectief D57699
10:30Soesterkwartier E1-De Meeuwen E59539
10:45Soesterkwartier C1-Exakwa C55551
12:00Soesterkwartier A1-Antilopen/Lancyr Deelen A43200

woensdag 9 oktober

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
20:30Wageningen MW1-Soesterkwartier MW12108

zaterdag 12 oktober

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:30Wolderwijd E1-Soesterkwartier E19971
10:00EKVA C3-Soesterkwartier C15824
10:00Sparta (N) D5-Soesterkwartier D17709
12:30Revival A1-Soesterkwartier A13382

donderdag 17 oktober

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
20:20Soesterkwartier MW1-MIA MW12221

zaterdag 19 oktober

aanvangwedstrijdwsnumfluiten
09:00SKF F1-Soesterkwartier F112381